Dion Nelin on fire

Další skvělý víkend se světovým hráčem ! Tentokrát se v české Extralize představil dánský super talent Dion Nelin. V sobotu pomohl k důležité výhře 2:6 v utkání na Kladně. V neděli pak na Žižkově exceloval, když dohrál zápas do 40-ti bodů na 10 náběhů ! Ve 2. náběhu zahrál sérii 18-ti bodů a zápas trval zhruba 30 minut.

Veledůležité sobotní utkání na Kladně jsme zvládli a zvítězili v poměru 2:6. Já jsem odehrál dobrou partii proti Markusi Schönhoffovi. Na 13. náběhů jsem měl i díky dvěma sériím 8 již 29. bodů. Závěr se mi nepovedl, avšak naštěstí jsem zápas dotáhl do vítězného konce a zvítězil 40:30 na 31 náběhů. Byla to velká bitva. Po prvním kole 2:2. Radek Novák pak mohl porazit Diona Nelina. Nakonec prohrával o dva body. Utkání rozhodl v náš prospěch Martin Boháč, který porazil Honzu Aleše.

V neděli jsem porazili naše Béčko 8:0. Mně se povedlo zápas proti Enginovi Ferahlimu, zahrál jsem sérii 10 a zvítězil jsem na 27. náběhů. Na vedlejším stole řádil Dion. Hrál opravdu fantasticky a místy se bylo těžké soustředit na hru. Já jsem zahrál sérii 10, měl jsem 21 bodů a šli jsme na pauzu. On v ten moment zápas sérií čtyř bodů v 10. náběhu ukončil 🙂 Jeho styl je prostě nenapodobitelný.

Po víkendu jsme se posunuli do čela tabulky. Stále však zbývají tři zápasy. Důležitý bude ten proti Jablonci v neděli 1. března.

Já jsem měl ještě možnost v pondělí s Dionem odehrát dvě tréninkové partie. V první jsme remizovali na 24 náběhů. Ve druhém na mě začal sérií 14. V závěru opadla koncentrace na obou stranách. Stejně dohrál ve 20. náběhu.

Další skvělý víkend a pro mě osobně dobrá příprava na světový pohár v turecké Antalyi, který začíná v pondělí 17. února.

Článek o průběhu šestého hracího víkendu Extraligy

Fotogalerie nedělního utkání

Záznam výkonu Diona 40 na 10 se sérií 18

Můj sobotní zápas proti Schönhoffovi

Nedělní zápas proti Ferahlimu

Tréninkové zápasy s Dionem

0 komentářů “Dion Nelin on fireVlož svůj →

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *