Zhodnocení ME

Třech turnajů nedávného Mistrovství Evropy v německém Brandenburgu se zúčastnil Adam.

Nejdříve nastoupil v úvodu 11-ti denního turnaje do turnaje v kádru 71/2. V něm měl Adam Oba zápasy velmi dobře rozehrané. Avšak mu jak proti pozdějšímu vicemistru Daskemu a obhájci titulu Cuencovi nevyšel závěr partií a nakonec obsadil 19. místo.

Poté odehrál Adam společně s Marcelem Dirnem a Janem Vitoušem turnaj klubových dvojic v trojbandu na malém stole. Tento turnaj se zároveň kryl s jednobandem. V této krásné, ale nelehké disciplíně prohrál Adam oba zápasy. V prvním se snažil vzdorovat skvěle hrajícímu Remondovi. Druhý zápas mu vůbec nevyšel a obsadil konečné 21. místo.

V turnaji dvojic se povedlo žižkovskému týmu postoupit mezi posledních 16. V této fázi prohráli s Havířovem. Po výhře Gazdoše nad Dirnem a Adama nad Starečkem rozhodoval až konečný průměr, který měla havířovská dvojice vyšší. Žižkov tak obsadil konečné 9. místo.

Mému vystoupení v technických disciplínách velice scházela vyšší série. Obzvlášť ve velkém kádru jsem byl blízko výhře nad oběma soupeři. Ale tím, že jsem v závěru zaváhal, tak jsem byl po zásluze potrestán. Velice mě to mrzí. I přes úplně nový herní materiál jsem nehrál špatně.

V jednobandu na mě skvěle nastoupil Francouz Alain Remond. Na 5 náběhů měl 85 bodů. A i když se v závěru trápil, tak již byl opravdu těžké se zápasem něco udělat. Ve druhém zápase s Michelem van Silfhoutem jsem byl velice nejistý a vůbec jsem se nedostal do hry.

V trojbandu na malém stole jsem zpočátku nehrál tak, jak bych si představoval. Až v osmifinále jsem se cítil jistě a také výkon byl lepší. Škoda, že se mi nepovedlo partii ukončit dříve než dohrál na vedlejším stole Ivoš. Pak by byl vývoj zajímavější.

Sezona je tak tímto u konce. V letní pauze mě čeká tréninkový kemp s věhlasným španělským trenérem Jose-Maria Quetglasem. Společně s Ondrou Hoškem se na tuto stáž velmi těšíme a snad nám pomůže k dalšímu zlepšení v trojbandu.

ČLÁNEK O ME V KÁDRU 71/2

ČLÁNEK O ME V JEDNOBANDU

ČLÁNEK O ME V TROJBANDU KLUBOVÝCH DVOJIC

0 komentářů “Zhodnocení MEVlož svůj →

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *