Skvělý tým

Součástí skvělého týmu je Adam pro tuto sezonu. Tým jeho mateřského klubu TJ Sokol Žižkov je díky partnerství s firmou BC Vítkov Prague s.r.o. posilněn o velké jména. Krom našeho nejlepšího hráče Martina Boháče budou za tento tým hrát světová jednička Holanďan Dick Jaspers, Belgičan Eddy Leppens a nejlepší Dán Dion Nelin.

Mám ohromnou radost, že můžu být součástí tohoto týmu. Všichni zmínění hráči jsou v podstatě také mými mentory a není nic lepšího než mít možnost zahrát s nimi v jednom týmu !

Mé poděkování patří panu Vítkovi, za tuto skvělou příležitost.

Zpráva o týmu z webu klubu

Světová jednička Dick Jaspers hráčem našeho týmu

Čtyřiapadesátiletý Holanďan Dick Jaspers, čtyřnásobný mistr světa, pětinásobný mistr Evropy, vítěz pětadvaceti World cupů a aktuální světová jednička odehraje za náš trojbandový tým zápasy v české extralize !
A to není vše ! Na soupisce našeho týmu jsou také další fenomenální zahraniční hráči. Belgičan Eddy Leppens, vicemistr světa a mistr Belgie, a nejlepší dánský hráč Dion Nelin, taktéž vicemistr světa. Zmínění hráči posilní naši stálou sestavu ve složení Martin Boháč, Adam Bača, Adam Kozák, Marcel Dirn a Jan Vitouš.  
Dick Jaspers nás dokonce v tomto týdnu ve svém nabitém programu poctil návštěvou v našem klubu. Své umění nám ukázal v tréninkovém zápase proti Adamu Bačovi. Krásný kulečníkový výkon z obou stran skončil výhrou Jasperse v poměru 40:29 na 13 náběhů. Dick byl v naší zemi již nekolikrát, ale ještě nikdy u nás neodehrál mistrovský zápas. „Mám velkou radost, že můžu v České republice odehrát soutěžní zápasy. Bude to pro mě nová zkušenost. Jsem profesionálem již řadu let, ale stále si užívám hrát na nových místech. Věřím, že se přijde podívat mnoho diváků a pomůžu našemu týmu v boji o český ligový titul,“ vzkazuje aktuální neotřesitelná světová jednička. 
Třicet let patří Dick Jaspers k tomu nejlepšímu co světový karambolový kulečník nabízí. Ve své rodné zemi nemá konkurenci. 19x vyhrál holandský šampionát v trojbandu. Uplynulou sobotu vyhrál svoji 60 holandskou Grand prix z celkových 120-ti organizovaných. Je držitelem světového rekordu v nejlepší odehrané partii. Minulý rok v lednu zahrál v neměckém Magdeburgu zápas do 40-ti bodů na 4 náběhy. V roce 2015 zahrál na World cupu v Guri generální průměr z turnaje 2,942. Vyhrál všechno na co se dá vzpomenout. Ale Jaspers nikdy nemá dost. Chce se neustále zlepšovat a vítězit.
Do nové sezony náš trojbandový tým vstoupil s novým názvem BC Vítkov – Sokol Žižkov. Firma BC Vítkov Prague s.r.o. je titulárním sponzorem tohoto týmu. „Jsem nesmírně poctěn podporou našeho týmu panem Ing. Jiřím Vítkem. Přivítat hráče světového formátu je nejenom velkou událostí pro náš klub, obzvláště v roce, kdy slavíme 50 let od založení, ale také pozitivním impulsem pro celý český kulečník,“ dodává Libor Bača, kapitán týmu. Partnerem týmu je rovněž firma Iwan Simonis zastoupená panem Jaroslavem Kubínem. 
Více informací bude následovat.

Nenechte si ujít záznam zápasu mezi Dickem a Adamem
https://www.youtube.com/watch?v=lOQoNEwaAZA

IFrame

0 komentářů “Skvělý týmVlož svůj →

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *