World cup Veghel

Svého druhého World cupu kariéry se v uplynulém týdnu Adam zúčastnil. Světový okruh tentokrát zavítal do holandského Veghelu.

Adamovi se povedlo postoupit z prvního kvalifikačního kola. V pondělí sehrál zápasy s Korejcem Jun-Tae Kimem a Francouzem Jeanem Reverchonem. Po prohře s talentovaným Kimem se Adamovi povedlo porazit Reverchona v poměru 30:27 na 25 náběhů. Na postup to však nestačilo. Korejec ve vzájemném zápase Reverchona porazil a nakonec dokráčel až mezi posledních 16 !

Jsem velice rád, že jsem si znovu po více jak roce mohl zahrát na světovém poháru. Organizace v holandském Veghelu byla fantastická a moc jsem si účast užil.

Cílem byl postup z první fáze kvalifikačních kol. Skupina s domácími hráči byla přijatelná a i když jsem mohl hrát lépe, tak jsem za postup rád.

Mrzí mě druhá polovina pondělního zápasu s Jun-Tae Kimem. Měl jsem výhodu, že jsem byl více rozehraný a určitě se dalo pomýšlet na vítězství. S Jeanem jsem hrál již loni v červenci v Portu. Tentokrát se mi ho povedlo porazit. A taková výhra, moje první v trojbandu na mezinárodní scéně, proti dobrému, zkušenému hráči vždy velmi potěší.

Závěrem bych chtěl pogratulovat mému kamarádu Antonio Montesovi. To, co na turnaji předvedl bylo fantastické !

Více o průběhu turnaje ve článku na webu kulecnikzizkov.cz

0 komentářů “World cup VeghelVlož svůj →

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *